Доцент кафедри економіки та фінансів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Баранова відвідала профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії», який було організовано за підтримки Харківського обласного центру зайнятості Державного центру зайнятості для м. Дергачі та Дергачівського району. Серед тих, хто відвідав захід учні та безробітна молодь, які не визначилися щодо вибору майбутньої професії. На заході побували понад 300 відвідувачів Це – школярі Дергачівської гімназії № 3, Дергачівського навчально-виховного комплексу, Дергачівського ліцею № 2, Прудянської ЗОШ, Черкаськолозівської ЗОШ та ін.

Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам була надана інформація про умови вступу та навчання у ХНУВС, спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців, про перспективи працевлаштування. Також молоді розповіли про можливість навчання  на підготовчих курсах, щоб покращити знання з профільних предметів та поінформували, що в університеті діє кафедра військової підготовки.