Курсанти та студенти університету відвідали фотовиставку «Добробати» та музейну експозицію «На захисті територіальної цілісності» з нагоди 3-ї річниці початку антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Під час проведення заходів молодь вшанувала пам'ять військовослужбовців, які віддали своє життя за свободу українського народу, незалежність і суверенітет держави.

Сотні солдат і офіцерів Збройних Сил України та інших силових структур, які брали участь в АТО, нагороджені орденами і медалями. 42 з них присвоєно звання Героя України та вручено орден «Золота Зірка».

За весь час конфлікту на Сході України за офіційними даними загинуло 9 тисяч 800 осіб, близько 23 тисяч отримали поранення, майже 1,8 мільйона стали вимушеними переселенцями.

Тисячі військовослужбовців, добровольців і патріотів нашої держави й сьогодні продовжують захищати східні рубежі України, навіть ціною власного життя.