Директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України Геннадій Доскевич з робочим візитом відвідав Харківський національний університет внутрішніх справ. Він поспілкувався з керівництвом навчального закладу – ректором університету Валерієм Сокуренком, проректорами, оглянув матеріально-технічну базу. Геннадій Олександрович відвідав заняття курсантів та студентів, що проходили в спеціалізованих навчальних аудиторіях – залі судових засідань, зеленій кімнаті (для психологічної допомоги постраждалим від насильства), побував у навчально-тренувальних полігонах – криміналістичному, навчальному відділі поліції, стрілецькому комплексі, центрі боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору. Також оглянув літні спортивні майданчики, будівництво нового футбольного поля, побував у Центрі психокорекційної та діагностичної роботи для проведення групових та індивідуальних занять з психологічної реабілітації та консультування, оглянув Центр Українсько-Польського розвитку. Також Геннадій Олександрович ознайомився з роботою Сумського центру первинної професійної підготовки поліцейських м. Суми «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ.