Завідувач науково-дослідної лабораторії захисту інформації та кібербезпеки Харківського національного університету внутрішніх справ Вадим Коршенко та професор кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 доктор юридичних наук, доцент Михайло Щербаковський взяли участь у міжнародній конференції «Ароцкерівські читання».

Конференція проводилась Харківським НДІ судових експертиз ім. заслуженого професора M. С. Бокаріуса на базі Полтавського відділення і була присвячена 90-річчю від дня народження Л. Ю. Ароцкера.

У засіданні взяли участь близько 100 осіб, серед яких представники Міністерства юстиції України, інших органів державної влади та місцевого самоврядування, судово-експертних установ Міністерства юстиції України (Харківського, Київського, Одеського, Донецького, Львівського, Дніпропетровського науково-дослідних інститутів судових експертиз, Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності), Міністерства внутрішніх справ, вищих навчальних закладів, правоохоронних органів, судів, громадських та інших організацій України, Литовської Республіки, Чорногорії, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Латвійської Республіки та ін.