Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Давиденко організувала екскурсію до університету для студентів Медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти. Вищий навчальний заклад відвідали 15 студентів коледжу та їх керівник  викладач Морозенко О. П.

Екскурсію навчальним корпусом № 1/5 провів заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 6 Сергій Загородній, який розповів про структуру університету, умови навчання та проживання, спеціальності за якими проводиться підготовка майбутніх фахівців.  Студенти оглянули навчальні аудиторії, лекційні зали та спеціалізовані аудиторії, зокрема, залу судових засідань, «зелену кімнату», юридичну клініку та аудиторію-амфітеатр, відвідали музей.

Методист Олександр Шульгін розповів юнакам і дівчатам про можливості бібліотеки, спортивні секції тощо.

Наприкінці зустрічі студенти медичного коледжу подякували працівникам факультету № 6 за цікаву екскурсію.