Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ, під час якого ректор університету Валерій Сокуренко вручив нагороди працівникам, курсантам, студентам навчального закладу за досягнення в навчальній, науковій, громадській діяльності та з нагоди Дня науки.

Почесною відзнакою Української секції Міжнародної поліцейської асоціації нагороджено декана факультету № 2 Сергія Бортника.

Подяку Міністерства внутрішніх справ України за зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм отримав доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 1 Юрій Орлов.

Подяки Міністерства внутрішніх справ Україниза сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість отримали курсант факультету № 2 Владислав Петров, курсант факультету № 1 Олена Цебинога, курсант факультету № 4 Валерія Черновол і курсант факультету № 3 Ірина Шевцова.

У конкурсінаукових робіт курсантів, слухачів та студентів вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання у 2017 році дипломами Міністерства внутрішніх справ України відзначені курсанти університету:

– Диплом І ступеня у номінації «Суспільні науки» отримала курсант факультету № 3 Інна Лежух;

–       Диплом ІІ ступеня у кримінально-правовій номінації – курсант факультету № 2 Ярослав Закоморний;

–       Диплом ІІ ступеня в адміністративно-правовій номінації отримала курсант факультету № 1 Яна Корнєєва;

–       Диплом ІІІ ступеня у державно-правовій номінації – курсант факультету № 1 Дмитро Редько.

Подяками Вченої ради до Дня науки нагороджені:

Факультет № 1:

-       старший викладач кафедри теорії та історії держави і права Іван Кріцак та курсанти Віталій Найда і Вікторія Цебинога.

Факультет № 2:

-       доцент кафедри українознавства Геннадій Дедурін та курсанти Ярослав Закоморний і Оксана Коляда.

Факультет № 3:

-       доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Володимир Іванцов, доцент кафедри педагогіки та психології Вікторія Доценко і доцент кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 Ігор Власенко.

Факультет № 4:

-       завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Олексій Зайцев, курсанти Яна Фещенко і Катерина Хмелівська.

Факультет № 6:

-       професор кафедри цивільного права та процесу Лариса Красицька, студенти Віталія Савчук, Анастасія П’ясецька, Тетяна Передерій.

Науково-дослідна лабораторія з проблем протидії злочинності:

-       заступник завідувача Олексій Сердюк.

Під час Вченої ради також було вручено дипломи кандидатів та доктора юридичних наук:

Євдокіменко Світлані Вікторівні – доктора юридичних наук за спеціальністю кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;

– Галкіній Олені Миколаївні– кандидата юридичних наук за спеціальністю адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

– Нижнику Олександру Степановичу– кандидата юридичних наук за спеціальністю адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;

– Суботі Сергію Івановичу– кандидата юридичних наук за спеціальністю теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень.

Грамотою та Подякою відзначено участь команди «Консорціум молодих психологів Харківщини» (капітан ­– Павло Чекуров) у III Обласному зльоті студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ сторіччя».

Вручив ректор дипломи курсантам, які взяли участь у VІІІ Всеукраїнському студентсько-курсантському конкурсі наукових робіт «Проблеми у сфері забезпечення національної безпеки України очима майбутніх правоохоронців», що проходив у Національній академії державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. За результатами конкурсу роботакурсанта факультету № 2 Владислава Коваленка «Дослідження ефективності ведення вогневого контакту правоохоронцями» (науковий керівник – доцент кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 Ігор Власенко) зайняла ІІ місце, а  наукова робота «Громадська думка в законодавчому процесі» курсанта факультету № 1 Вікторії Цебиноги (науковий керівник – доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олександр Радченко) посіла ІІІ місце.

Валерій Васильович ще раз привітав усіх із нагородами і побажав нових творчих планів та подальших успіхів у всіх напрямах діяльності.