Декан факультету № 4 «Кіберполіція» Харківського національного університету внутрішніх справ В’ячеслав Марков увійшов до складу комісії, яка перевіряла рівень фізичної підготовленості абітурієнтів у Полтаві. До цього етапу були допущені близько 50 дівчат та понад 60 юнаків. На полтавському стадіоні «Ворскла» вони виконували нормативи для вступу до вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання.

За даними Управління кадрового забезпечення ГУНП в Полтавській області, фахівці якого координують процес збору документів абітурієнтами та проходження ними всіх етапів відбору, одним з найпопулярніших вишів системи МВС України серед юнаків і дівчат є Харківський національний університет внутрішніх справ.