1 липня у Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли зустрічі випускників 1997 року та 2002 року випуску. Ректор університету Валерій Сокуренко, проректори, начальник факультету поспілкувалися з випускниками. Як зазначив Валерій Васильович, 15 та 20 років, що минули після закінчення вишу, – солідний проміжок часу. Багато чого сталося, по-різному склалися кар’єра та життя, але назавжди усіх їх об’єднує звання випускника Харківського національного університету внутрішніх справ. Побачити одне одного, згадати незабутні моменти навчання та безтурботні роки молодості, поспілкуватися зі своїми викладачами, ще раз переконатися, що життя йде уперед, і університет змінюється на краще – цих вражень вистачить надовго: аудиторії для навчання стали більш сучасними – оснащені мультимедійною технікою, комп’ютерами, інтернет-мережею, з’явилися сучасні навчально-тренувальні полігони, мультимедійний тир, музей, надзвичайно гарною стала територія навчального закладу.

Випускники бажають університету подальшого розвитку, успіхів в усіх напрямах діяльності, а працівникам, курсантам і студентам – наслідувати та примножувати кращі традиції навчального закладу.