Завершився фінал чемпіонату Харківської області 2017 року з шахів серед чоловіків. Змагання проходили під патронатом Департаменту у справах молоді і спорту Харківської обласної державної адміністрації та президента Харківської обласної федерації шахів Сергія Гусарова.

У чемпіонаті взяли участь 51 гравець, серед них 20 школярів 2000 року народження і молодші, шість жінок, десять ветеранів (60 років і старші). За результатами 9 турів переміг досвідчений гросмейстер Валерій Невєров, ІІ місце посів Валерій Шалімов, ІІІ – В’ячеслав Борисенко. Найкращими у номінаціях були визнані: серед школярів – Андрій Сергієнко, серед жінок – Альона Світлична, серед ветеранів – Микола Аванесов.

Поздоровив переможців чемпіонату президент Харківської обласної федерації шахів Сергій Гусаров, який забезпечив призовий фонд змагань та вручив нагороди. Вітаючи шахістів, Сергій Миколайович підкреслив важливість долучення молоді до шахового спорту, який вчить системно мислити, думати на перспективу, тренує логіку та витримку. Харківська обласна федерація шахів робить усе для того, щоб цей вид спорту набував популярності серед молоді, а Харківська шахова школа примножувала свої кращі шахові традиції.