У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів курсів первинної професійної підготовки працівників Національної поліції України. Лави молодшого складу поліції поповнять 41 випускник центру, з яких 38 представників Полтавської і 3 – з Харківської області, а на посадах оперуповноважених кримінальної поліції в Головних управліннях Національної поліції Полтавської та Сумської областей працюватимуть 54 випускники.

Урочисті заходи розпочалися із вшанування пам’яті героїв, які пожертвували своїм життям заради вільної і незалежної України, а також правоохоронців, які загинули під час виконання службового обов’язку. За традицією до пам’ятника загиблим правоохоронцям було покладено квіти.

В урочистій церемонії вручення сертифікатів про закінчення курсів первинної професійної підготовки взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, начальник управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Полтавській області полковник поліції Сергій Гаврик, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректори – підполковник поліції Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, директор Центру післядипломної освіти Олег Степаненко.

Після вручення сертифікатів до випускників звернувся ректор університету. Валерій Васильович зазначив, що ряди Національної поліції України сьогодні поповнилися новою когортою правоохоронців, які самовіддано захищатимуть права та свободи громадян незалежної України, її суверенність і територіальну цілісність. Він підкреслив, що знання, які вони отримали в стінах університету, допоможуть їм сумлінно виконувати свої професійні обв’язки,  набувати впевненості й досвіду. Щоб зробити гідну кар’єру, необхідно постійно вчитися, тож у Харківському національному університеті внутрішніх справ завжди раді бачити своїх випускників, які вирішать поповнити багаж знань, підвищити кваліфікацію та отримати якісну вищу освіту.

Начальник управління кадрового забезпечення ГУНП у Полтавській області полковник поліції Сергій Гаврик підкреслив, що на нове поповнення у практичних підрозділах чекають. В умовах реформування перед Національною поліцією поставлено багато завдань, для вирішення яких потрібні фахівці – сучасні, енергійні, патріотично налаштовані, які захищатимуть законні права та інтереси громадян.

Поздоровив випускників завідувач кафедри спеціальної фізичної підготовки підполковник поліції Олександр Моргунов.

Від імені випускників керівництву університету, науково-педагогічному складу, всім, хто навчав, передавав знання, ділився життєвим і професійним досвідом, подякувала рядовий поліції Яна Світченко.

Завершились урочистості музичним поздоровленням випускникам – вокальною композицією «Погони».