У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася нарада щодо підготовки табірного збору для юнаків і дівчат, які щойно поступили на навчання.

Перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець ознайомив керівний, науково-педагогічний склад та працівників структурних підрозділів з головними завданнями зборів, обговоривши важливі питання, пов’язані з проживанням, харчуванням та проведенням табірного збору.

Проректор університету Анатолій Клочко ознайомив особовий склад із заходами, які відбудуться під час табірного збору та наголосив на необхідності дотримання дисципліни. Цього ж дня начальником відділу організації служби підполковником поліції Віталієм Тарасенком проведено стройовий огляд керівного складу табірного збору, а представниками структурних підрозділів університету – низку практичних занять та лекцій з працівниками курсової ланки та молодшими командирами.