22 серпня - День пам’яті працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків. Щороку цього дня відбувається факельна хода та пам’ятні заходи, в яких беруть участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, силових структур, вихованці ліцею «Правоохоронець», громадськість.

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, академік, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, народний депутат України, голова Наглядової ради ХНУВС Ірина Єфремова, працівники вишу, курсанти та студенти разом із усіма присутніми поклали гірлянди Пам’яті та квіти до підніжжя скульптурної композиції, запалили свічки у каплиці Архістратига Михаїла під час поминального молебну за упокій душ загиблих.

Завершився захід поминальною вечерею.