23 вересня поточного року в Харкові відбудеться ІІІ Міжнародний форум з кібербезпеки Hack-IT-2017. У заході візьмуть участь понад 1000 експертів з кібербезпеки, підприємців, спеціалістів, студентів з трьох частин світу. Для студентської молоді участь у форумі – унікальна можливість отримати актуальну інформацію про світові тренди і досягнення у відповідній сфері, новітні технології, можливості співпраці та працевлаштування.

Під час форуму заплановано виступи понад 20 доповідачів  та проведення воркшопів за темами: e-commerce та фінанси, бізнес, hacking. Також під час Форуму відбудуться змагання, орієнтовані на студентську аудиторію: 48-годинна гра СТF, онлайн-конкурс «Кібердетектив», «Битва хакерів» у форматі СТF з елементами кіберспорту.

Заходи форуму будуть відбуватися у приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88).

Конт. особа від організаторів заходу – Реуцька Тетяна, тел. (067) 265-95-09.