Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Артем Голубов узяв участь як експерт в засіданні робочої групи Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх – міжінституційна платформа, створена Кабінетом Міністрів України для системного обговорення та вирішення проблемних питань розвитку правосуддя щодо неповнолітніх, а також прийняття узгоджених рішень щодо забезпечення формування доброзичливого до дитини сектору правосуддя.

Під час зустрічі, яка відбулася на базі Міністерства юстиції України, обговорювалися питання забезпечення збору та аналізу чинних політик, процедур і практик діяльності в галузі попередження злочинності неповнолітніх з метою визначення та спільного погодження алгоритму виконання завдань в реалізації Стратегії попередження злочинності неповнолітніх.