Команди, які вишикувалися на полі перед початком гри, привітав ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Як зазначив Валерій Васильович, нинішні змагання – це майже олімпійські ігри, під час яких учасники зможуть продемонструвати свої найкращі спортивні якості – наполегливість, витривалість, волю до перемоги. Він подякував Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову за підтримку у розбудові спортивної інфраструктури, що сприяє належній фізичній та професійній підготовці майбутніх працівників поліції.

Під час змагань буде проведено 18 зустрічей серед команд, які представляють Національну поліцію України, Державну прикордонну службу України, Державну службу з надзвичайних ситуацій, Національну гвардію України, Національну академію внутрішніх справ, Департамент патрульної поліції Національної поліції України, Департамент поліції охорони Національної поліції України і Харківський національний університет внутрішніх справ.

Спортсменів також привітали ректор Національної академії внутрішніх справ генерал поліції другого рангу Володимир Чернєй, перший заступник голови Харківської обласної футбольної федерації України Анатолій Біденко, головний арбітр футбольного турніру Валерій Лисакевич.

У першому поєдинку зустрілися команди Харківського національного університету внутрішніх справ та Департаменту поліції охорони Національної поліції України. Гра закінчилася з рахунком 3:0 на користь ХНУВС.