На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ відбувся «Турнір CRIMEзнавців». Участь у ньому взяли команди курсантів і студентів вищих навчальних закладів. Команда Харківського національного університету внутрішніх справ, яка взяла участь у турнірі, була представлена курсантами факультету № 1, серед яких – Ярослав Синяк, Василь Авдєєв, Олена Гуторова, Олександр Орлов, Карина Кушнерюк. Мета турніру – обмін досвідом у проведенні таких заходів, підвищення інтересу здобувачів вищої освіти до вивчення навчальних дисциплін кримінально-правового блоку.

Турнір проходив у кілька етапів, під час яких командам ставилися запитання з кримінального права (положення Загальної та Особливої частини Кримінального кодексу), кримінального процесу (діяльність учасників кримінального провадження під час кримінального провадження) та криміналістики (тактика слідчих дій, трасологія, використання спеціальних знань у кримінальному судочинстві).

У змаганнях взяли участь вісім команд: дві команди курсантів та студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, команда курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, а також Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Дніпропетровського гуманітарного університету, Запорізького національного технічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

За результатами  турніру команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла І місце.