На домашньому стадіоні  «Динамо-Арена»  пройшов V тур чемпіонату м. Харкова з футболу серед вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації. На полі зустрілися збірні команди Харківського національного університету внутрішніх справ та Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Забивши у ворота гостей три  м’ячі ще у першому таймі, наша команда зробила непогану заявку на перемогу. Після перерви гравці команди ХНУВС зберегли високу динаміку гри та, продемонструвавши професіоналізм і волю до перемоги, забили ще три голи у ворота суперника.

За комфортного рахунку, тренерським штабом нашої команди було проведено ряд замін, що у деякій мірі послабило гру команди, внаслідок чого гості зуміли забити гол престижу. Загальний рахунок зустрічі 6:1 на користь ХНУВС.

Вітаємо команду з перемогою. Так тримати!