Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час її роботи ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав працівників, курсантів та студентів університету, які досягли певних здобутків.

Валерій Васильович поздоровив науково-педагогічних працівників навчального закладу, яким присуджено наукове звання доктора наук: Колєснік Тетяні Володимирівні – зі спеціальності трудове право; право соціального забезпечення; Пчеліну Віталію Борисовичу – зі спеціальності адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Поздоровив ректор команду університету та вручив Кубок і Диплом Харківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за ІІ загальнокомандне місце у комплексних змаганнях за програмою «Спартакіади–2016» серед збірних команд 2 групи колективів фізичної культури.

Подякою Харківського обласного військового комісаріату відзначеностаршого лейтенанта поліції Шевченка Тихона Віталійовича (викладача кафедри тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3)– за досягнення високих показників у службовій діяльності, бездоганне виконання службових обов’язків, сумлінне служіння Українському народу та з нагоди Дня Захисника України.

Дипломи ХІ Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» ректор вручив Мазур Катерині – студентці 4 курсу факультету № 6, яка зайняла ІІ місце і Домешкіній Валерії – також студентці 4 курсу факультету № 6 – за ІІІ місце у конкурсі.