Викладачі кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 – доктор юридичних наук, професор Тетяна Колєснік, кандидати юридичних наук, доценти Аліна Чорна та Артем Подорожній, старший лаборант кафедри Марина Козирєва – провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 10–11 класів Куп’янської гімназії № 1, Куп’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Куп’янської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6, Куп’янського навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія № 3».

Школярі отримали запрошення на підготовчі курси, які працюють в університеті, інформаційні буклети, ознайомилися з умови навчання у виші та переглянули профорієнтаційні ролики. Бажаючі навчатися в університеті заповнили анкету абітурієнта.