Старші викладачі кафедри іноземних мов факультету № 1  Харківського національного університету внутрішніх справ Лариса Сазанова та Анатолій Коршенко разом з інспектором-вибухотехніком вибухотехнічного управління  ГУНП у Харкові капітаном поліції Максимом Левицьким провели бінарне заняття для курсантів 3 курсу факультету № 1 за темою: «Міжнародне співробітництво у боротьбі зі злочинністю».

Заняття з використанням англійської мови, як засобу навчального спілкування, було проведено в групах Ф1-301 та Ф1-304. Розглянуто механізми здійснення міжнародної співпраці у галузі протидії злочинності як засобу захисту миру та безпеки людства та обговорено основні напрямки і форми протидії злочинності.

Курсанти ознайомилися з діями групи спеціалістів-вибухотехніків під час проведенні спеціальних вибухотехнічних робіт щодо виявлення прихованого вибухового пристрою, огляду підозрілого предмету та його знешкодження.