Студенти 4 курсу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Правознавство», відвідали Господарський суд Харківської області. Ознайомлення з діяльністю судової установи відбулося за участі кандидата юридичних наук, доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірини Василько та працівників організаційно-аналітичного відділу. Студенти відвідали судове засідання, а також різні підрозділи, які забезпечують діяльність установи – відділи управління персоналом, фінансово-економічний, статистики та інформаційних технологій, організаційно-аналітичний, архів, канцелярію, музей.

Зі студентами поспілкувалися голова суду Віталій Усатий та керівник апарату суду Олександр Поляков. Вони розповіли про судову систему України, про особливості професії судді та господарського судочинства зокрема. Віталій Олександрович побажав студентам успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності.