Для курсантів університету кафедрою іноземних мов факультету № 1 проведено курсантську науково-практичну конференцію англійською мовою «Протидія корупції в закордонній поліції». Присутні  обговорювали важливі питання вивчення та запозичення позитивного досвіду поліції зарубіжних  країн, що досягли значного успіху в сфері протидії корупції в державі та в правоохоронних органах зокрема.

У представлених доповідях висвітлена стратегія боротьби з корупцією в лавах поліції інших країн. Під час роботи конференції була проаналізована їх законодавча база, наведені конкретні методи антикорупційної діяльності, підкреслена важлива роль громадськості і суспільства в цілому.

Конференція сприяла залученню курсантів до науково-дослідної роботи, стимулюванню зацікавленості до практичного використання англійської мови та підвищенню якості фахової підготовки.