За ініціативи доцента кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, підполковника поліції Валентини Гончарук відбулося бінарне заняття за участю практичних працівників Національної поліції з курсантами навчальної групи Ф4-401 за темою «Практичне застосування норм трудового права у Національній поліції України».

У занятті взяли участь інспектор сектору кадрового забезпечення Київського ВП ГУНП України в Харківській області капітан поліції Бурімов В.М., начальник СКЗ Лозівського ВП майор поліції Волянюк В.О., старший інспектор СКЗ Харківського ВП підполковник поліції Лещенко О.М., інспектор СКЗ Немишлянського ВП майор поліції Маслій О.В., інспектор СКЗ Чугуївського ВП лейтенант поліції Оринко К.В., інспектор ВПС УКЗ капітан поліції Першина К.І., старший інспектор ГКЗ БПОП капітан поліції Харін А.С., начальник СКЗ Індустріального ВП підполковник поліції Чуєва О.В., психолог СКЗ Основ’янського ВП лейтенант поліції Шишкан Н.О.

Представники практичних підрозділів кадрового забезпечення ГУНП України в Харківській області розповіли курсантам про особливості застосування трудового законодавства в практичній діяльності Національної поліції, поділилися власним досвідом, навели приклади та відповіли на запитання, які виникали у курсантів у процесі спілкування.