Працівники Харківського національного університету внутрішніх справ: начальник відділу міжнародних зв’язків підполковник поліції Станіслав Осятинський, заступник начальника відділу режимно-секретного та документального забезпечення підполковник поліції Дмитро Морквін, завідувач підготовчого відділення Євген Руднєв та фахівець відділу режимно-секретного та документального забезпечення лейтенант поліції Світлана Таньшина провели профорієнтаційну роботу у місті Сєвєродонецьк Луганської області.

Вони зустрілися з учнями старших класів сімнадцяти загальноосвітніх шкіл, студентами, керівним та викладацьким складом чотирьох професійно-технічних училищ, керівництвом Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації, міським відділом освіти та науки. Представники університету також взяли участь у робочому засіданні, що відбулося у Головному управлінні Національної поліції Луганської області і на якому були присутні керівники відділів кадрового забезпечення усіх населених пунктів  області.

Під час проведення заходів працівники ХНУВС розповіли молоді про університет, про факультети, спеціальності, про особливості навчання, про матеріально-технічну базу та можливості, які отримує курсант або студент навчального закладу для самореалізації.