Доцент кафедри конституційного та міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Радченко провів заняття для працівників батальйону поліції особливого призначення та батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава». Заняття відбулося в рамках заходів з короткострокового підвищення кваліфікації у Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області. Навчання проводилося за темами: «Свобода та особиста недоторканність. Право на приватність», «Міжнародні стандарти у сфері прав людини» та «Свобода від катувань, жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання».

Під час зустрічі Олександр Іванович також поінформував особовий склад Головного управління Національної поліції в Полтавській області про можливість навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ з отриманням ступеня вищої освіти «магістр», а також здобуття другої вищої освіти.