На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у всеукраїнських та обласних змаганнях із таких видів спорту, як лижні гонки та гирьовий спорт.

На Чемпіонаті України серед команд ВНЗ III-IV рівнів акредитації з гирьового спорту курсанти першого курсу факультету № 1 Наталія Расторгуєва, першого курсу факультету № 2 Альона Килипко, слухач першого курсу магістратури факультету № 1 Єгор Романенко та курсант другого курсу факультету № 1 Ростислав Кислюк вибороли II місця. Курсанти першого курсу факультету № 2 Вадим Коковін та Олександр Нежмаков посіли III місця. У загальнокомандному заліку команда ХНУВС виборола II місце.

На щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ III-IV рівнів акредитації з лижних гонок в індивідуальній гонці II місце посіла курсант першого курсу факультету № 4 Катерина Кириченко. В естафетній гонці жіноча збірна команда ХНУВС завоювала II місце, а чоловіча збірна  – III місце. У загальному заліку збірна команда вишу посіла II місце.

У Першості Харківського національного університету внутрішніх справ з лижних гонок І місце посіла команда факультету №1; ІІ місце –  команда факультету №4; ІІІ місце –  команда факультету №6.

Валерій Васильович поздоровив спортсменів із нагородами та побажав нових успіхів і перемог.