У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників 1998 року – перших випускників факультету № 3 – управління та інформатики (нині – факультет № 4).

Присутніх привітали перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець та проректор Анатолій Клочко. Вони зазначили, що університет пишається своїми випускниками, радіє їх успіхам і досягненням та завжди радий бачити у стінах рідної Альма матер.

Випускники оглянути університет, який дуже змінився за останні двадцять років, зміцнів, став ще гарнішим і сучаснішим, відвідали нові аудиторії, кіберцентр, клас ОБСЄ, навчально-тренувальні полігони, ознайомилися з експозицією музею університету, територією навчального закладу.

Всі  були раді бачити один одного, із задоволенням спілкувалися, згадували роки навчання та фотографувалися.