У Харківському прес-клубі відбулася прес-конференція на тему «Сучасні терористичні виклики для України». У ній взяли участь завідувач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов і заступник начальника НДЛ з проблем протидії злочинності кандидат соціологічних наук, доцент Олексій Сердюк.

Спікери докладно розповіли про феномен сучасного тероризму, його базові геополітичні варіації, особливості формування й відтворення стосовно різних регіонів світу. Було надано характеристику національному механізму протидії тероризму, проблемам його функціонування на державному та місцевому рівнях, а також наголошено на вкрай низькому рівні розкриття та судимості за вчинення терактів в Україні. Також було розглянуто пріоритетні напрями та заходи протидії тероризму в Україні з особливим акцентом на специфіці пропаганди щодо неприпустимості підтримки та толерантного ставлення до проявів тероризму, збереженні балансу між репресивними та профілактичними заходами, інформуванні населення та досягненні соціального компромісу.

З трансляцією прес-конференції можна ознайомитися за посиланням: https://youtu.be/8yxCAJMG9Qg