Курсанти та студенти університету відвідали гала-концерт, приурочений до закриття Театрального фреш-фестивалю «Я і Села Брук», який відбувся у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. Фестиваль проходив протягом десяти днів – з 31 травня по 9 червня – за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та ініціативи громадських організацій, театральних та культурних діячів України.

Мета заходу – сприяння розвитку театрального мистецтва в Україні через підтримку театральної молоді: акторів, режисерів, драматургів. Фестиваль проходив на різних локаціях Харкова, де відбувалися виставки, перфоменси, концерти, поетичні виступи, майстер-класи, лекції, обговорення та круглі столи.