Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі», який був організований Цифровим видавництвом MCFR (журнал «Держзакупівлі») спільно із електронним майданчиком «Держзакупівлі.Онлайн».
Спікером вебінару виступила фахівець із розвитку та супроводу замовників проєкту «Держзакупівлі.Онлайн» Анна Костирєва.
На вебінарі розкривались наступні питання: «Які вимоги встановлює закон до закупівель на суму до 50 тисяч гривень?», «Як оприлюднити річний план закупівель?», «Як оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель?», «Як додати документи в електронну систему закупівель?».
Цей вебінар містить багато корисного матеріалу, який є невід’ємною частиною навчальної дисципліни «Господарське право» і буде застосовуватись у навчальному процесі.