Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Василько прослухала освітній курс «COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень» на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Цей освітній курс надав відповідь на питання, як працюють апарати штучної вентиляції легень. Відеоінструкції підготував завідувач відділом анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених обласної клінічної лікарні Дніпра, доктор медичних наук, викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Дніпропетровської медакадемії МОЗ України Денис Сурков. Також у відеопроєкті взяв участь ведучий телеканалу «Україна» Олег Панюта.

Програма курсу проходила за наступними темами: «Апарати ШВЛ та як вони працюють», «Апарати ШВЛ: цікаві технічні деталі», «Апарати ШВЛ: питання, які цікавлять пацієнтів», «Апарати ШВЛ: найцікавіше з Олегом Панютою».