Збірник наукових праць «Вісник Харківського національного університету внутрішніх справ» – наукове фахове видання, що засноване та видається Харківським національним університетом внутрішніх справ з 1995 року – наказом МОН України від 17.03.2020 № 409 включено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» і 293 «Міжнародне право».

«Вісник ХНУВС» висвітлює широке коло актуальних проблем держави і права, боротьби зі злочинністю та охорони правопорядку, адміністративного права і процесу, фінансового, інформаційного, цивільного, господарського, трудового, земельного та екологічного права, соціології тощо.

Головний редактор збірника – доктор юридичних наук, професор Леонід Могілевський.

Відповідальний секретар редколегії збірника – доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак.

Сайт видання:http://visnyk.univd.edu.ua/index.php/VNUAF

Контактний телефон: +38 (057) 73-98-351

«Вісник ХНУВС» запрошує науковців до співробітництва та опублікування свої наукових статей.