Представники кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ професор Андрій Войціховський, доцент Євгенія Логвиненко і старший викладач Наталія Філіпська стали учасниками вебінару «Запобігання проявам дискримінації у викладацькій роботі». Захід був організований та проведений Громадською організацією «Вектор прав людини», проєктом «Суд людською мовою» за підтримки Благодійного Фонду «ГендерЗед» та Фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» (EVZ).

Під час вебінару учасники отримали відповіді на такі запитання: «Чи стикається студентство із проявами дискримінації з боку викладачів?», «За якими ознаками найчастіше відбувається дискримінація та як вона проявляється?», «Які практичні кроки викладач/ка може вчинити, щоб запобігти проявам дискримінації в студентському та викладацькому середовищах?», «Якщо не вдалося запобігти дискримінації, то як можна відновити порушені права та налагодити навчальний процес надалі?».

За результатами вебінару його учасники отримали сертифікати.