Керівником наукового гуртка викладачкою кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталією Пістренко разом із викладачкою кафедри Ксенією Гуртовою в онлайн-режимі на платформі Zoom проведено засідання наукового гуртка кафедри. Тема засідання – підготовка до «VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави» (місто Харків, 27 листопада 2020 року)».

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів на актуальні теми: «Свобода віросповідання як суб’єктивне конституційне право України» – доповідач Ігор Біловаш, «Незаконне звільнення під час пандемії COVID-19» – доповідач Роман Большов, «Інститут імпічменту президента України та його світовий досвід» – доповідач Данило Петриченко. Студенти та викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні доповідей. Викладачами також було надано рекомендації щодо корегування доповідей та написання наукових тез.