Доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Володимир Корнієнко відвідав загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 10 м. Харкова у рамках проведення профорієнтаційних заходів. До школи було передано інформаційний лист про ХНУВС та умови вступу до вишу.

У телефонному режимі було проведено бесіди із зацікавленими учнями випускних класів. Під час спілкування школярі дізналися про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, про порядок вступу до вишу та подальше навчання за обраними спеціальностями, про вагому роль поліцейського в українському суспільстві та державі. Володимир Корнієнко також ознайомив учнів зі спеціальностями, за якими готують у Кременчуцькому льотному коледжі.