Для студентів-психологів групи першого курсу факультету № 6 доцент кафедри соціології та психології, кандидат біологічних наук Олена Шахова провела чергове семінарське онлайн-заняття з дисципліни «Еволюція, анатомія та фізіологія центральної нервової системи» на тему «Будова та функції головного мозку».

Студенти ознайомилися з особливостями будови та функцій стовбур головного мозку та проводили лабораторну роботу з дослідження безумовних рефлексів довгастого мозку. Особливу увагу було приділено дослідженню око-серцевого рефлексу Даніньї-Ашнера, за допомогою якого психолог може визначати, чи перебуває людина в стані адаптації або дистресу, а також допомогти людині подолати панічні атаки, які супроводжуються нападами тахікардії.