Відбулося online-засідання студентського наукового гуртка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6. В його роботі взяли участь слухачі магістратури 2 курсу, студенти 1 та 3 курсів і викладачі кафедри – Юлія Кириченко, Олексій Шуміло, Дар’я Коробцова та Вікторія Фурса.

З науковими доповідями виступили слухачі магістратури Юлія Демченко «Вимоги ЄСПЛ щодо відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення», Аліна Шестакова «Особливості застосування адміністративно-правової відповідальності за порушення земельного законодавства», Валерій Чирва «Права людини як невід’ємна складова сталого розвитку».

Як результат online-засідання наукового гуртка було прийнято рішення рекомендувати тези наукових доповідей студентів для участі у науково-практичних конференціях студентів, аспірантів та молодих вчених, які відбудуться найближчим часом у містах Маріуполі, Києві та Харкові.