Представники факультету № 6 професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ірина Сєвідова та викладач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ольга Сєвідова відвідали комунальний заклад «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот»» Харківської обласної ради та привітали учасників науково-творчого конкурсу з фінансової безпеки та фінансових розслідувань. Ліцеїстам були вручені сертифікати та профорієнтаційні матеріали.

Викладачі університету також ознайомили ліцеїстів з університетом – розповіли про факультети та спеціальності, у тому числі й про переваги навчання на факультеті № 6. У ліцеї отримують освіту майже 180 учнів 10-х та 11-х класів, які із зацікавленням прослухали інформацію та ставили багато запитань щодо вступу до поліцейського вишу та навчання у ньому.