Помічник ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Слиш у межах профорієнтаційної роботи провів зустріч з Мереф'янським міським головою Веніаміном Сітовим та директором комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Мереф'янської міської ради» Іриною Шиховою. Обговорено питання співпраці університету зі школами. Досягнуто домовленість щодо проведення вебінару з випускниками шкіл, їх батьками та зацікавленими особами щодо правил та вимог вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ. У заході візьмуть участь керівники та працівники структурних підрозділів вишу, які нададуть відповіді на усі запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків у відеорежимі.