Вийшов друком навчальний посібник  «Психолого-педагогічні та правові-засади діяльності поліції із захисту прав дитини» за загальною редакцією доктора юридичних наук, доцента Дмитра Швеця. Видання було підготовлено колективом авторів: Швець Д.В., Бандурка І.О., Бандурка О.М., Федоренко О.І., Джагупов Г.В., Мілорадова Н.Е., Харченко С.В., Доценко В.В., Макарова О.П., Червоний П.Д.

Навчальний посібник присвячений психолого-педагогічним та правовим аспектам захисту прав дітей, особливостям реагування і профілактики злочинів проти дитинства та злочинів неповнолітніх.

Посібник стане в нагоді курсантам, студентам, психологам та науково-педагогічним працівникам закладів вищої освіти МВС, працівникам різних підрозділів поліції (ювенальної превенції, патрульним, дільничним офіцерам поліції).