Співробітниця кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Валерія Буднік провела профорієнтаційну роботу в Оріхівській  філії № 3 Комунального закладу  «Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір’я"» Оріхівської міської ради Запорізької області. Учням було продемонстровано відеофільм та світлини з різних аспектів навчання та життя в університеті, зокрема  засідання наукового гуртка кафедри, відеофрагмент лекції, прочитаної завідувачем кафедри професором Володимиром Греченком, а також один з номерів художньої самодіяльності факультету, активною учасницею якої була в студентські часи сама Валерія, коли навчалася в університеті. Надано було друковані інформаційні матеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ. Різнобічна й цікава інформація про університет викликала непідробну зацікавленість учнів навчального закладу та бажання вступити до вишу.