Доцентка кафедри кримінального права і кримінології  факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Дар′я Казначеєва взяла участь у роботі Зимової школи педагогічної майстерності Інституту міжнародної академічної наукової співпраці.

Під час тренінгу «Розвиток педагогічних компетенцій» викладачка отримала нові навички щодо взаємодії в освітньому середовищі, зворотного зв'язку у викладанні та навчанні, етикету ділового спілкування, питань академічної доброчесності та комунікативних навичок ділового спілкування. Як завжди, ІМАНС вдало поєднав площадку для фахової дискусії з можливістю одержання нових вражень. Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі. Після проходження програми Зимової школи педагогічної майстерності Дар′я Казначеєва отримала сертифікат про підвищення рівня професійної кваліфікації.