До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту кафедрою фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 в онлайн-режимі проведено круглий стіл на платформі Zoom. Організатори – завідувач кафедри Юрій Холод, професор Ігор Погрібний, викладач Наталія Пістренко, викладач Ксенія Гуртова. У заході взяли участь 75 студентів. Заслухано було та обговорено низку доповідей, зокрема: «Збереження історичної пам’яті», «Трагедія Дрогобицького яру», «Харківський процес 1943 року над нацистськими військовослужбовцями», «Вимагайте та захищайте Ваші права», «Голодомор 1933 р.: геноцид українського народу», «Трагічна доля кримсько-татарського народу». Підводячи підсумки, модератор форуму Юрій Холод наголосив на тому, що звернення до теми геноциду у ситуації регіональних конфліктів, брутального порушення міжнародного права, захоплення чужих територій, сплеску терористичної діяльності є надзвичайно актуальним.