Представниця Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова пройшла дистанційний курс «Використання цифрових інструментів Google для організації роботи педагогічного працівника та керівництва закладу освіти», проведений науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Під час проходження курсу викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін підвищила свої цифрові компетентності отримала нові знання та практичні навички використання популярних цифрових інструментів Google таких, як Google Classroom, Google Форми, Google Документи, Google Таблиці, Google Презентації, Google Малюнки, Google Карти, Google Календар.

Отримані знання викладачка використає в освітньому процесі для підвищення ефективності навчання та покращення організації навчальної діяльності здобувачів освіти.

КЛК ХНУВС