Для курсантів перших курсів розпочалися заняття з дисципліни «Домедична підготовка» в рамках якої здобувачі вищої освіти отримують знання та опановують практичні навички, необхідні для надання вчасної та якісної домедичної допомоги особам, що перебувають у невідкладному стані, до приїзду бригади екстреної медичної допомоги.  Заняття проходять у формі практичного відпрацювання прийомів надання невідкладної допомоги.

Під час одного з таких занять викладач  кафедри  криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, майор поліції Євгеній Зозуля та завідувач навчальної лабораторії кафедри Віталій Загорулько провели практичне заняття у навчальній групі 105 факультету № 3, під час якого відпрацювали надання першої домедичної допомоги при раптовій зупинці серця в рамках теми «Серцево-судинна система. Невідкладні серцево-судинні стани».

Із застосуванням сучасного обладнання – манекену для проведення серцево-легеневої реанімації та навчального автоматичного дефібрилятора, які були отримані Харківським національним університетом внутрішніх справ від Консультативної місії Європейського Союзу в Україні у межах реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Операційна підтримка в наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України (2019-2021 рр.)», – курсанти закріпили теоретичні знання практичними навичками проведення серцево-легеневої реанімації.