Дебатний клуб Харківського національного університету внутрішніх справ провів навчальний тренінг з ефективної комунікації та парламентських дебатів. Захід проходив на базі Центру гендерної культури за сприяння помічниці ректора з гендерних питань Оксани Цукан.

Спікером заходу став досвідчений дебатер, тренер Федерації Дебатів України, багаторазовий переможець Всеукраїнських і Міжнародних дебатних турнірів Дмитро Щербина. До заходу у форматі ZOOM-конференції долучилися представники Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС під керівництвом начальниці наукового відділу Марини Петченко. У зв’язку із значною кількістю учасників, бажаючих взяти участь у роботі Дебатного клубу, було залучено додаткові аудиторії та новітні технології зв’язку.

У рамках тренінгу його учасники/ці мали змогу:

- розширити свої знання щодо участі в дебатному турнірі;

- ознайомитися з форматами проведення дебатів та організацією дебатного раунду;

- ознайомитися з важливістю ролі запитань під час парламентських дебатів;

- поглибити знання щодо побудови аргументації та технології спростування;

- ознайомитися з порядком організації дебатного турніру;

- дізнатися критерії оцінювання дебатного раунду.