Деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова та її заступник Сергій Загородній провели робочу зустріч з членами Студенської ради факультету, Студентської ради гуртожитку та старостами навчальних груп. Під час заходу розглядалися питання щодо активізації діяльності органів студентського самоврядування у питаннях контролю успішності навчання студентів, у науково-дослідній діяльності, у спортивних та мистецько-культурних заходах. Наголосили на виконанні правил проживання у гуртожитку та суворому дотриманні карантинних вимог. Звернули увагу молоді на дотримання гідної поведінки у соціумі та в соціальних мережах. Розглянули питання національно-патріотичного виховання, а також шефської роботи у підшефних класах Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11.

За результатами робочої зустрічі було визначено напрями подальшої роботи та заходи на поточний навчальний рік.