Доцент кафедри правового забезпечення факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Чорноус із метою проведення профорієнтаційної роботи відвідала Харківську гімназію № 46 імені М. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області, де зустрілася з педагогічним колективом закладу та учнями випускних класів.

Під час спілкування старшокласники дізналися про переваги отримання вищої освіти у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Особливу увагу було приділено навчанню на факультеті № 6. Майбутнім абітурієнтам Олена Чорноус розповіла про підготовку бакалаврів та магістрів, умови проживання у гуртожитку, користування ресурсами бібліотеки, про роботу наукових гуртків та спортивних секцій.