До Міжнародного дня рідної мови, який світовою спільнотою відзначається 21 лютого, у межах наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 старшими викладачами Михайлом Овчинниковим і Наталією Кобилко було проведено круглий стіл «Мова– коштовний скарб народу». На початку заходу Наталія Кобилко розповіла про трагічну історію свята, рішення ЮНЕСКО щодо підтримки мови як ознаки культурної приналежності особи, акцентувала увагу на загрозі зникнення окремих мов і їхніх діалектів. Викладачка також наголосила, що в Україні існує два свята на вшанування рідної мови – 21 лютого і 9 листопада. Студенти переглянули відеоряд про цікаві факти з історії української мови та прослухали доповіді учасників наукового гуртка, підготовлені під керівництвом Михайла Овчинникова. Повідомлення охоплювали актуальні питання лексикографії; становлення та розвитку правничої лексики; молодіжного сленгу як невід’ємної частини життя студентства.

Учасники заходу зробили висновок, що привернення уваги міжнародної спільноти до мовного питання – важливий крок до визнання необхідності захистити різноманіття культур, а вивчення іноземних мов і багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги.