Одним із важливих напрямків діяльності університету є проведення профорієнтаційної роботи. З цією метою на планове засідання наукового гуртка кафедри іноземних мов були запрошені учні Харківської гімназії № 82 та Харківської загальноосвітньої школи № 60.

Старший викладач кафедри Сазанова Л. С. ознайомила присутніх із рекомендаціями зі складання анотації. Під час жвавої дискусії курсанти та гості обмінювалися інформацією щодо правильного оформлення анотації до статті. Майбутні науковці розглянули приклади написання анотації англійською мовою, визначили шляхи пошуку потрібної інформації в бібліотечних та автоматизованих системах, оцінили необхідність практичного використання першоджерел.

Після закінчення засідання гуртка курсанти ознайомили учнів з матеріальною базою університету. Гості цікавилися правилами прийому до вищого навчального закладу, навчанням курсантів і студентів, побутовими умовами та спортивними досягненнями. Курсанти охоче відповідали на всі запитання і запросили школярів знову відвідати університет.